Zámořský Sklady 400W 600W 800W 3/5/6 Lopatky větrný Mlýn 12V 24V Malá Větrná Turbína Generátor Pro Domácí Farmě Pouliční Lampy

 • 6 957.81 Kč
 • 3 687.64 Kč • Sdílet:

Doplňující informace

Všechny zámořské sklady v Polsku,Rusku a USA přijeli!Prosím, buďte ujištěni, koupit.Zboží může být doručeno do 2-7 dnů!

Volná Energie 400W 600W 800W 3/5/6 Lopatky větrný Mlýn 12V 24V Malá Větrná Turbína Generátor Pro Domácí Farmě Pouliční Lampy

PWM WIND ŘADIČ(volitelně)

MPPT BOOST WIND ŘADIČ(volitelně)

MPPT BOOST HYBRID CONTROLLER(volitelný)

VLASTNOSTI:

1.Použití high-power sledování inteligentní mikroprocesorové řízení, efektivní regulace proudu a napětí. 2.Začít vítr rychlost je nízká, vysoká větrná energie využití; malá velikost, dobrý vzhled, nízké provozní vibrace. 3.Instalace uživatelsky příjemný design, pohodlné instalace zařízení, údržba a opravy. 4.Shell je vyroben z hliníkové slitiny die-casting, s dvojitým ložiskem nosič, anti-typhoon kapacita je silnější, bezpečný a spolehlivý provoz. 5.Větrné kolo čepele jsou vyrobeny z nylonových vláken, ve spojení s optimalizací aerodynamický tvar, design a konstrukční řešení, vysoká větrná energie využití faktoru, zvýšení roční výroby energie. 6.Generátor pomocí patentované magnetické ložisko alternátoru, spolu se speciálním statoru design, účinně snížit odpor točivého momentu generátoru, zatímco větrné kolo a generátor má více dobrých odpovídající vlastnosti, jednotka běží spolehlivost. 7.To je ideálně hodí pro volný čas sektoru a je známý pro nabíjení baterií pro čluny, altány, chatky nebo mobilní domy, stejně jako pro zelené větrné mlýny, domů, firemních a průmyslových energetické doplňky!

SPECIFIKACE:

BALENÍ SEZNAM:

1.větrné turbíny 1set (hub,ocas,listy,generátor,kapuce,šrouby a matice) 2.PWM vítr regulátor, nebo MPPT vítr ovladač 1 kus.(volitelné) 3.příruba 1 kus.

PŘIPOMENUTÍ:

1.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 2.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 3.Všechny informace(produkty, model no.,výsledek testu,specifikace,vlastnosti,obrázky,atd), které jsme poskytli, jsou jen pro referenci, Podrobnosti pls odkazuje na skutečné prodcut, návod, který jste obdrželi.Všechny údaje jsou naší interní laboratoři, výsledky testů, a to by mohlo mít trochu discrepency na různé okolí, pls odkazuje na přesný výsledek produktů po instalaci. 4.Od 1000w větrná turbína je velmi velký a velmi těžký, a tak obvykle doporučuji, aby loď po moři, v případě letecké dopravy, pls zkontrolujte, přesné ceny pro každou zemi.Vážení zákazníci, Vaše pozitivní komentáře, je hnací silou pro naše neustálé zlepšování.Jsme respekt a důvěru každého zákazníka, aby vám poskytnout kvalifikované produkty a služby.Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám pět-star pozitivní zpětnou vazbu.Pokud máte nějaké dotazy/problémy, po obdržení produktu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím Ali zprávu, jakmile je to možné, a budeme se snažit řešit to pro vás pozitivně najednou, dokud nebudete spokojeni.Zatímco odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy!Děkuji vám za vaši podporu!

1. Výrobek záruční doba je do 1 roku od nákupu. (Škody způsobené demontáž, manuální poškození, atd. se nevztahuje záruka). 2. Pokud kupující zjistí, že tam je opravdu problém s výrobkem, ve lhůtě sedmi dnů po obdržení produktu, kupující mohl aplikovat na prodávajícího vrátit ke kontrole.Případě, že výrobek je skutečně vadný, budeme jej nahradit novou.Pokud není žádná vhodná náhrada A my vám vrátíme vám.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.Pokud je zjištěno, že není žádný problém s produktem, bude výrobek vrácen kupujícímu na náklady kupujícího. 3.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění.Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. 4. Po obdržení zboží, pls odstranit pásku kolem krabici při vybalování, bez násilného poškození, aby se zabránilo případné škody na zboží.Doporučuje se, aby vnější obal po dobu nejméně 15 dnů po obdržení zboží.Při vrácení zboží, prosím, zajistit neporušenost původního obalu a zboží.Pokud tam je nějaký důvod, že má vliv na sekundární prodeje zboží, vrácení a výměna nemůže být přijata.Všechny náklady na přiznání a daň bude hrazena kupujícím. 5. Při obdržení zboží, pokud zjistíte, že vnější obal je poškozen, měli byste okamžitě kontaktovat místní kurýrní podat stížnost a požadovat, a zároveň vzít fotografii nebo video jako důkaz, a informovat prodávajícího.Pokud se kupujícímu nepodaří postupujte podle výše uvedených operací , pak v případě, že je zboží poškozené nebo ztracené v důsledku kurýrní důvodů, kupující je povinen převzít odpovědnost.

Štítky: vodních turbin generátor, w větrný mlýn, offgrid větrná turbína generátor kit, sklad v evropě, eu sklad, generátor motor 12v, přenosná větrná turbína prodej, napájení přenosný generátor, vítr, voda generátor, dde generátor.


 • Montážní Základna: Bez Montážní Základny
 • Původ: KN(Původu)
 • Počet Lopatek: 3/5/6
 • Místo Původu: Jiangsu, Čína (Pevnina)
 • Barva: bílá
 • Typ: Větrné Elektrárny Generátor
 • Start-up rychlost větru: 2m/s
 • Shell Materiál: Hliníkové slitiny
 • Materiál čepele: Nylon
 • Certifikace: CE
 • Hřídel Materiál: Žehlička
 • Číslo Modelu: SS-400 600 800
 • Značka: SMARAAD

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon