5kusů Výsadbě Rostou Houby Seed Startér Lusky Bez Semen Zahrada Hydroponické Pěstování Plug Půdní Blok Maker

 • 134.09 Kč
 • 71.12 Kč • Sdílet:

Doplňující informace

Body:

1、Balíček Obsahuje: balíček obsahuje 50 rostoucí houby a je bez semen.

2、Skutečné Použití: hydroponické pěstování houby jsou velmi vhodné pro Aero Zahradě, takže si můžete přesadit všechny rostliny a byliny.Stačí odstranit starou houbu a dát novou houbu na místě.

3、Sušení: Všechny tyto zahradnické semeno lusky byly vysušeny předtím, než opustí továrnu, takže tam bude žádné problémy s plísní.

4、Vysoká Kvalita: druh růstu je vyroben z čisté Kanadské sphagnum rašeliníku, což je velmi užitečné pro klíčení.Kořeny semena jsou snadno k transplantaci do země nebo jiným způsobem.

5、Služby Tipy: Jsme si jisti, že se vám bude líbit tyto rostoucí médií, prosím, kontaktujte nás přímo, pokud si nejste 100% spokojeni s tímto produktem, vrátíme vám vaši platbu.

Popis:

1. 50 balení kompatibilní lusk houby, klíčení semen houbou pod náhražky, osivo, kořen houba svíčky pro hydroponické zimní zahradě soupravy, klíčení semen (včetně semen).

2. Houba plug je vhodný pro klíčení semen.

Vlastnosti:

1. Každá sazenice houba má mnoho malých otvorů, které je vhodné pro semena klíčit a vymanit se z pláště, a může snížit zátěž na vhodné příležitosti.

2. Vysoce kvalitní Materiály: Vyrobena z vysoce kvalitní houba měkký, odolný a prodyšný materiál, opakovaně použitelné a vodotěsné, což může zajistit bezpečnost rostliny.

3. Ideální Velikost: Používat s koše nebo výsadbu semen vstupní systémy získat spolehlivé klíčení a zdravý vývoj kořenů.

4. Je vhodný pro sazenice květin/sazenice zeleniny/centralizované sazenice pro snadné řízení/snadné se pohybovat a doprava/vyskladnění a vychystávání nepoškozuje kořeny, rychlý růst/zaměřila vznik úhledně, konzistentní růst.

5. Široce Používán: Velmi vhodný pro klíčení hydroponické rostliny v DIY školky krabice a klonování stroje.To, zda používáte komerční klonovací stroj nebo specializované školky pole, tento je tou pravou volbou pro klíčení rostlin.

6. To pálení medium je navržen tak, aby práce s kupolí semen vstupní systém.

7. Toto pohodlné a úsporné houba může být použita pro život!

8. Když jste připraveni začít výsadbu nové plodiny bloků, první ujistěte se, že blok je důkladně dezinfikovány (teplá voda s blokem bělidla je dobré).Pak, namočte houbičku v teplé vodě na několik minut.Mohou být odhalena vystavit jeden konec pre-vrtané díry.Jednoduše posuňte semeno do otvoru každá houba a místo houbičky semeno v buňce výsadbu bloku, a můžete jít na další zdravé a silné seed!

9. Biologická houba se skládá z hrachové pyré, syntetických vláken, bloků a pružný polymery.

Houby jsou také biologicky odbouratelné.

10. 5/20planting houby, vhodný pro dome semen systému.

11. Snadné Použití: Stačí namočit do vody na pár minut, aby se vstoupit na výsadbu cihel.Biologická houba se skládá z hrachu, syntetická vlákna, tyče a lepidla polymery.Houba je také biologicky odbouratelný!

12. Houba používá řepky extrakt vytvořit vynikající semínko výživa.

Specifikace:

Název: Výsadba Houba

Materiál: biochar bavlna

Velikost: cca 20*20*50mm/0.79*0.79*1.97 palec

Balení Seznam:

A: Houba*5

Poznámka:

1. Vzhledem k problémům světelné efekty a úhly snímání, budou existovat určité odchylky v produktu, prosím pochopit.

2. Vzhledem k ruční měření, výrobek má nějakou velikost tolerance.

Štítky: budovy zahrady, květináč, půdní blok, nástroj, sazenice bloky, hydropon, kolo sponge hydroponické, hydroponické potrubí, půdy, jílovité půdy, rostoucí houby.


 • Drop shipping: Podpora
 • Je Inteligentní Zařízení: No
 • Materiál: Další
 • Původ: KN(Původu)
 • Funkce 1: Semena Houby
 • Dokončovací: Není Potažený, Další
 • Sada Typ: No
 • Číslo Modelu: Výsadba Růst Houby, Seed Startér Lusky
 • Funkce 2: Seed Startér Lusky

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon