Mřížoví Síť pro Rostliny Heavy-duty Polyester Rostlina Podporu Lezení Révy Hydroponie Zahradní Motouz DAG-lodi

  • 82.13 Kč
  • 52.62 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

Mřížoví Síť pro Rostliny Heavy-duty Polyester Rostlina Podporu Lezení Révy Hydroponie Zahradní Motouz DAG-lodi

Vlastnosti:

1.Vysoce kvalitní Materiál: Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitního polyesterového materiálu,odolné.To bude trvat pár let.

2.Dobrý Úsek: Tato síť je tkaná do více vláken, která má vysokou pružnost, dobrou strečink sílu a silný vliv kapacity.Může nést tíhu velkých zeleniny, jako jsou dýně.

3.Podporuje Účinek: Tato rostlina šplhací síť umožňuje zařízení připojit k síti, aby růst a hrát podpůrnou roli, což usnadňuje péči o rostliny.

4.Snadná Instalace: Žádné nástroje pro instalaci jsou nutná, stačí jen jemně demontáž šplhací síť, najít fulcrum a pověsit na net, což je rychlé a pohodlné.Můžete také přizpůsobit libovolně podle vašich potřeb.Žádné místo omezení.

5.Široká Použitelnost: Tento produkt je vhodný pro všechny druhy popínavých rostlin, jako jsou rajčata, hrozny, morning glory, fazole, melouny, atd., pomáhá rostliny rostou.Můžete také pověsit na stromy, zahrady nebo i stěny, vhodné pro vertikální a horizontální zahrada aplikací.

Upozornění:

① Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt

② Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

Popis:

Materiál:Polyester

Velikost:1.35x2.7m/1.67x5m/1.67x10m/3.3x10m

1 balení x Mřížoví Net

Štítky: maskování kabiny, zahradní plachty, zahradní síť, zelené pletivo, zahradní síť proti hmyzu, zahradní přístřešek, zahradní slunečník, zahradní pergola, čistý odstín, markýza kamufláž.


  • Sada Typ: No
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Další

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon